Kvetinárstvo

Darovať kvety

Darovať kvety je výnimočným spôsobom, ako povedať ľuďom, že ste tu pre nich. Každý z nás vie, že nič nie je dôležitejšie ako rodina, priatelia a blízki. Sú tu, aby nás milovali, postarali sa o nás a podporovali vás vo všetkom, čo robíme. Mnoho kvetinárstiev a webových stránok s kvetmi ponúka veľký výber. Nájdete na nich rôzne služby – viazanie kytíc, kvety k sviatku, kvety na špeciálne príležitosti, svatobné kytice, smútočné kytice. My a naše kvetinárstvo, chceme byť aspoň trošku iní. Radi by sme spojili do jednej kytice tú konkrétnu vec, kvôli ktorej nás radi navštevujete – predaj a viazanie kvetov spoločne s láskou a profesionalitou, akú vám len môžeme ponúknuť. Náplňou našej práce je potom nielen predaj kvetov. Ale aj obdarovanie vás jedinečným a výnimočnným pocitom, s ktorým vám každý jeden kvet a kyticu, ktorú si od nás odnášate, podávame.

Nemusíte čakať na špeciálnu príležitosti, aby ste poslali kvety osobe, ktorú milujete. Kvety dokážu hovoriť sami za seba. Prostredníctvom nich poviete, že ste smutný, že vám niekto chýba , že sa chcete za niečo ospravedlniť, alebo že budete stále myslieť na človeka, ktorého ľúbite. Pošlite kvety osobe, na ktorú myslíte. Napíšte k nim malú správu, na ktorú nezabudne obdarovaná osoba nezabudne. A nezabudne ani na ten deň, keď ich od vás dostala.

Najčastejšie pre vás pripravujeme rôzne druhy kytíc, kytice na svatbu, kytica kvetov len tak z lásky, ale máte záujem aj o kvety na donášku. Tento druh služby robínme veľmi radi, pretože donáška kvetov v nás zažne pocit zadosťučinenia. Vieme, že niekoho vám známeho potešíme, vyčaríme úsmev na tvári a zlepšíme mu náladu.

Kvety pre priateľov

Priatelia si najčastejšie posielajú kvetinové koše, alebo stojace koše, so papierovým oznámením, veršom, alebo len tak s menom.

Kytice na svatbu

Svadobné kytice sú ozdobou každej svadby. Prvé kytice na svatbu boli z pestrofarebných kvetín, ktoré symbolizovali plodnosť a lásku v novom manželskom vzťahu. Svadobné kytice sú dnes neodlúčiteľným doplnkom každej nevesty a kvety dotvárajú jej celkový výzor.

Kvety pre pre najbližšiu rodinu a pre známych

Ponúkneme vám rôzne rezané kvety. Každodenný osobný výber od viacerých dodávateľov zaručuje ich kvalitu, pestrosť a čerstvosť. Starostlivo pre vás vyberáme tie najkrajšie. Ošetríme ich a skladujeme tak, aby si zachovali dlhodobú sviežosť a čerstvý vzhľad.

U nás si môžete vybrať celoročne z rôznych druhov. Ruže, ľalie, chryzantémy, antúrie, karafiáty, minikarafiáty, gerbery. Zo sezónnej ponuky chceme upozorniť na heligónie, alpínie, ananás, tulipány, frézie, allium, anemonia, celózia, agapanthus a mnohé iné. Z vybraných kvetov vám na počkanie podľa vašich predstáv uviažeme kyticu, prípadne aranžmán na každú príležitosť.

Kvety na pohreb, pohrebné kytice

Ak je to strata rodinného príslušníka, odporúčame väčšie kusy, napríklad veniec v tvare srdca. Vyhotovujeme aj kvetinové kríže či vence, ktoré sú vhodné pri vašej osobnej návšteve na smútočnom obrade. Rodinní príslušníci môžu poslať jeden veľký kus za všetkých alebo kombináciu kúskov. Ich veľkosť a zloženie závisi to od vášho vzťahu k zosnulému. Výber kvetov zahŕňa špecifické druhy. S ich výberom vám radi pomôžeme.