O nás

Sme firma zaoberajúca sa spracovaním kameňa, ktorá vznikla v Prievidzi v roku 1996 so zámerom zhotovovania prevažne hrobovej architektúry.

Dnes sme na trhu už 21 rokov a do nášho portfólia sme časom začlenili aj interiérový dizajn v rôznych podobách (kuchynské a parapetné dosky, krby, schody a steny s kamennými obkladmi, obklady stien kúpeľní, kúpeľňové dosky, dlažby a bazénové obloženie).

Celú radu produktov, ktoré spadajú do činnosti, ktoré nazývame kamenárske služby, oceníte najmä vtedy, ak hľadáte dodávateľa, ktorý sa postará o dodávku prvotriednych žulových a mramorových materiálov. Kvalitné produkty dovážame zo Švédska, Nórska, Českej republiky, Brazílie, Indie, Talianska a Južnej Afriky.

Našou veľkou výhodou je to, že sme nielen obchodná, ale aj výrobná spoločnosť, ktorá dokáže uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky klientov. Spoľahlivou prácou a vysokou kvalitou materiálov a služieb sa snažíme splniť všetky potreby našich zákazníkov.

Služby na mieru

Kde inde ako u nás máte možnosť vybrať si z viac ako 500 druhov písma a 1000 druhov ornamentov? Radi by ste videli, ako bude celá pomníková zostava vyzerať? U nás je to samozrejmosťou. Kamenárstvo Kameň Vám odporučí najvhodnejšie ornamenty, doplnky, plastiku, či náhrobný kríž pre každú zostavu, ktorú si vyberiete. Naši zákazníci oceňujú aj širokú škálu doplnkov, ako sú lampáše, vázy, kríže, sošky, či už z antikoru, bronzu alebo žulových materiálov.

Kamenárstvo a náhrobné kamene

Náhrobné kamene a architektúra hrobových miest si vyžaduje špeciálnu pozornosť.

Sme patrične hrdí na to, že u nás nájdete aj tieto služby

Prírodný kameň

veľmi rôznorodé. Či už použijeme mramor, alebo je to žula, pieskovec, porfýr, travertín, alebo aj bridlica. Naši spokojní klienti ocenia aj to, že v ponuke služieb a produktov nájdu aj kuchynské a parapetné dosky z kameňa. Peknou a nevšednou atmosférou môžeme ozvláštniť vaše príbytky a najmä krby, schody a steny kamennými obkladmi. U nás si môžete vybrať aj obklady stien kúpeľní, kúpeľňové dosky.

Kamenárstvo – výroba